مرکب دیلون

water base

Flexo ink Dilon

Experience Professional Print Quality

هر آنچه از فلکسو انتظار دارید !!!

مرکب

دیلون؛ با توجه به حساسیت‌های زیست محیطی و درک پیشرفت‌های گسترده در صنعت چاپ فلکسو فعالیت خود را در زمینه تولید انواع در سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است.
مرکب فلکسو آبشور دیلون؛ با انواع دستگاه‌های چاپ فلکسو با پشتیبانی سرعت بسیار بالا، نشستی کامل و بی‌نقص را بر روی انواع کاغذهای سفید و کرافت و کارتن‌های کاغذی و مقواهای کوتد و کوت نشده ارائه می‌نماید.

موفقیت اتفاقی نیست!

تکنولوژی دستگاه‌های چاپ فلکسو با پیشرفت سریع صنعت بسته‌بندی هر روز در حال تغییر و رو به پیشرفت است؛ بی‌شک فرایند توسعه دستگاهی؛ نیازمند پشتیبانی گام به گام مواد اولیه مورد نیاز صنعت چاپ؛ و همراهی با این تغییرات است؛ مرکب چاپ نیز بایستی همگام با توسعه فناوری، دستگاه‌های چاپ را به شایستگی پشتیبانی و همراهی نماید. برای تحقق بخشیدن به این مهم و به دور از هر گونه شعار؛ گروه مرکب دیلون با بهره مندی از متخصصین مجرب و استفاده از بروز‌ترین دستگاه‌های ساخت و فرآوری مرکب و کنترل کیفی دقیق به این ادعا توانسته جامه عمل بپوشاند و با بهترین شکل ممکن در خدمت صنایع بسته‌بندی کشور گام بردارد.

علاوه بر تولید مرکب؛ مجموعه ما این افتخار را دارد که در زمینه‌های تولید بیس کنسانتره نانو سایز تا ۵ میکرون و انواع وارنیش «متناسب با انواع سطوح چاپ و بسته‌بندی»؛ رزین و افزودنی‌های تخصصی و انواع حلال‌های شستشو بتواند ضمن بومی‌سازی این دانش؛ گامی در راستای رشد و اعتلای صنعت بزرگ چاپ و بسته‌بندی کشور بردارد و در این زمینه پیشتاز؛ خلاق؛ و بی‌بدیل حتی در مقایسه با رقبای مطرح بین المللی باشد.